Zielona Osada

Gastronomia

Na terenie naszego ośrodka znajduje się restauracja “Zielona Oliwka”, “Pizzeria Zielona Oliwka” oraz punkt gastronomiczny “Słodka Budka”.

„Zielona Oliwka”

Restauracja serwująca autorskie potrawy szefa kuchni Mateusza Bednarskiego. Oferujemy Państwu wyśmienitą kuchnię, która łączy światowe trendy z polską tradycją. Nasze menu zmienia się wraz z nadchodzącą porą roku. Dania, które serwujemy przygotowywane są z największą starannością. Tajemnicą smaku naszych potraw są najwyższej jakości składniki, sezonowość, świeże i aromatyczne zioła, które uprawiamy we własnym ogrodzie.

Zielona Oliwka to urokliwe miejsce, oryginalne wnętrze, profesjonalna obsługa, a przede wszystkim wykwintna kuchnia tworzona z pasją i dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół.

zielona osada kiełczów, zielona oliwka restauracja, pizzeria kiełczów 44

„Pizzeria”

Prawdziwy włoski smak naszej pizzy to zasługa przede wszystkim naturalnych, najwyższej jakości składników, ale także pasji do tworzenia. W naszej pizzerii znajdziecie przytulne wnętrze, nowoczesny wystrój z nutą tradycji, a przede wszystkim niezapomniany smak. Oferujemy Państwu pizze w dwóch rozmiarach classic oaz speciale. Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu!

zielona osada kiełczów, zielona oliwka restauracja, pizzeria kiełczów 44

„Słodka Budka”

Punkt gastronomiczny usytuowany w samym centrum Zielonej Osady. Powstał on z myślą o małych i dużych łasuchach. W Słodkiej Budce znajdziecie Państwo lody włoskie, gofry z domowymi dodatkami, hot dogi, frytki. Serdecznie zapraszamy!